Tere Tulemast:  guest
  Uued teated: 
  Privaatsed teated: 
    
Küsimus: Teenused
Enamus teenuseid mida kasutada on tasulised.

Meie poolt pakutavad teenused on mitmeid: tooks välja vaid mõned
   Postita enda bänner portaali - te saate ise postitada oma Profiili bänneri ja tõsta oma kasutajakonto esile. Bänner on avalik teatud periood mille eest tuleb tasuda eraldi.
   Antud hetkel on see teenus vaid väljavalitud kasutajatele aktiveeritud.
    Tõsta oma Profiil otsingumootoris esile - te saate oma profiili tõsta otsingus ettepoole teistest kasutajatest (juhul kui seda teenust kasutavad ka teised kasutajad on kõik need teenuse tellinud Profiilid otsingus ees. Teenuse eest tuleb tasuda eraldi.
     Virtuaalsed kõned Portaalis - anonüümsed portaalisisesed kõned teistele kasutajatele. Kõne eest võetav tasu arvestatakse maha teie kasutajakonto rahalistest vahenditest. Antud hetkel on see teenus vaid väljavalitud kasutajatele aktiveeritud..

     Samuti saate oma kontole teenida juurde rahalisi vahendeid kui soovitate oma sõprasid liituma meie portaaliga. Vastav summa laekub teie Profiili kontole alles peale seda kui Teie poolt soovitatud sõber on kasutajakonto loonud.!
Bännerite süsteem on lisatud sinu Profiili ehk kasutajakonto sektsiooni. Tavapäraselt enne avaldamist meie administraator kontrollib bänneri vastavuse reeglitega. Te saate selle kohta vastavasisulise teate, et see on heaks kiidetud.

Peale seda te saate selle aktiveerida ja valida millisel lehel te soovite, et teie bänner oleks nähtav. Lisatasude eest, et seda võimalik näidata mitmetes kohtades ja summa mis tuleb kokku võetakse maha teie Kasutajakonto jäägilt.
Teie bänner on nähtav teie poolt tellitud perioodi vältel.
Te saate oma bänneri lisada ükskõik millisele portaali leheküljele ja millised on Portaali haldaja poolt lubatud. Neid võimalusi saate ise valida bännerite sektsioonist..

Te saate teha seda oma kontol, klikates nupule "Tõsta profiil esile"

See on väga lihtne tegevus kuid see toob teid otsingus esimeste sekka tänu millele on teie võimalused kordades suuremad.!

Te peate leidma kasutaja kellele helistada ja kui tema on lisanud oma Profiilile ka telefoni numbri on see võimalik. See teenus eeldab teie Kasutajakontol rahalisi vahendeid mida saate vajadusel juurde lisada.
Jah, kasutaja kes helistab teile läbi portaali vahenduse ei näe teie numbrit.
EI, te ei vaja helistamiseks mingeid abivahendeid. Teie kõne edastatakse teie endi mobiilile mille numbri olete Profiili lisanud ja samamoodi toimib see ka teise kasutaja mobiiliga. Mõlemate kasutajate mobiilinumbreid ei näidata. Teenus ei ole praegu kättesaadav kõigile kasutajatele !
Te saate saata soovitusi piiramatul arvul oma sõpradele. Kui Teie poolt soovituse saanud sõber liitub meie Portaaliga kasutades seda e-maili linki mis saadeti tema meiliaadressile lisandub automaatselt teie kontole tasu mida saate kasutada teenuste eest maksmisel

Samuti näete te oma kontolt kui mitu sõpra on portaaliga liitunud tänu Teile.
Jah, kuid nad saavad ainult e-maili sinult sisuga, et sa kutsusid neid liituma selle Portaaliga
Tavaliselt teenuste eest makstavad tasud on väiksed ja need võetakse automaatselt maha sinu kontojäägist. Kui Profiili kontol pole pisavalt vahendeid saate te kasutada maksete süsteemi ja lisada vahendeid juurde.

Nõuanded   |   Tutvustav Ülevaade   |   Privaatsus   |   Kasutamise tingimused   |   Reklaam

Kontakt   |   Abi   |   Uudised   |   Sisukaart   |   Liitumine
2012, sinule.eu    Teostus / Haldus Balthazar Invest OU