Tere Tulemast:  guest
  Uued teated: 
  Privaatsed teated: 
    
Küsimus: Profiil
Te saate uuendada ja muuta oma Profiili millal iganes soovite oma "Minu Profiil" lingi alt. Lihtsalt vajutage "Muuda ja täienda! nupukest ja kõik võimalused on Teile avatud. Muutusi saate läbi viia erinevates sektorites.
Te saate oma Profiili peita oma konto alt. Seal on spetsiaalne link selle jaoks loodud. Pidage meeles, et kui te peidate oma Profiili siis seda ei näidata otsingutes teistele kasutajatele kuid Teie sõpradele (teie sõbralistis) on Teie Profiil nähtav ja nad saavad siiski Teiega kontakteeruda.

Te saate muuta oma kasutajanime ja e-maili oma Profiili muutmise lehel. Selline info asub "Kasutaja Info" sektoris. Lihtsalt muutke vajalik info mida vajalikuks peate.

Samuti saate muuta ka oma kontol parooli.

Kui te soovite näha oma Profiili, logige sisse ja klikake lihtsalt Minu Profiilile mis asub samanimelises alamenüüs

Teie Profiil annab Teist ülevaate teistele kasutajatele ja aitab mõista Teie huvisid, Teie soovitud kaaslase kriteeriume ja palju muud veel lisaks. Kui keegi külastab ja vaatab Teie Profiili ja see on vaid osaliselt täidetud siis miks Te arvate, et tal on huvi Teiega kontakteeruda ? Isegi juhul kui te olete väga atraktiivse välimusega ei pruugi teised olla huvitatud kui nad ei saa lisaks lugeda lisainfot Teie kohta ja saada teada millised ootused on Teil.

Soovitame Teil täita võimalikult palju oma Profiilist, lisada palju fotosid, mõned videoklipid ja te saate parema tulemuse ja rohkem tuttavaid. Tänu sellele saate vaadata paljudele te meeldite ja paljudele mitte. Kinnitame Teile, et just tänu sellel leiate te endale kiiremini sõpru ja võibolla ka partneri kogu eluks.

Kui te lähete oma kontole ja vajutate "kustutan oma konto" lingile siis Teie konto kustutatakse portaalist ja te peate uuesti hiljem liituma. Sellepärast me soovitame ikkagi esialgu peita oma kasutajakonto ja kui te tõesti soovite seda kustutada siis võtke ühendust meie administraatoriga ja me kustutame Teie kasutajakonto ise.
Te saate minna oma profiili muutmise sektsiooni ja näha seal kui palju on Teil see täidetud. Iga sektsioon näitab Teile protsentuaalselt palju on Teil see täidetud.

Meie administraatorid pääsevad ligi Teie Profiilile ja saavad näha sinna lisatud infot. Me saame deaktiveerida või isegi kustutada Teie kasutajakonto kui sealt leitakse alljärgnevat infot :

1. Vulgaarne sõnavara mis sisaldab rasismi või ebasobivaid väljendeid

2. Kontakteerumiseks vajaminevat infot (e-mail, msn või skype aadressi, telefoni numbrit, ees ja perekonnanime, aadressi jne

3. Ebasobivaid ja Koopiakaitsega materiale mille kohta Teil puuduvad õigused

4. Ärilist või Poliitilist reklaami

5. Solvavat või mõnd muud infot mis ei vasta eetikanõuetele

6. Registreeritud kasutajad kelle vanus on alla 18 eluaasta

Teie e-maili aadress, ees-ja perekonnanimi ning parool on täiesti konfidetsiaalne. Kasutajad saavad vaid näha teie kasutajanime, fotosid mida olete lubanud neil vaadata, teie huvisid ja muud infot mida olete neil ise võimaldanud vaadata. Samuti saavad kasutajad vaadata teie otsingu parameetreid ja kriteeriume.

Lisainfot leiate "PRIVAATSUS" leheküljelt.

Nõuanded   |   Tutvustav Ülevaade   |   Privaatsus   |   Kasutamise tingimused   |   Reklaam

Kontakt   |   Abi   |   Uudised   |   Sisukaart   |   Liitumine
2012, sinule.eu    Teostus / Haldus Balthazar Invest OU