Tere Tulemast:  guest
  Uued teated: 
  Privaatsed teated: 
    
Kasutajate abiinfo.. (sorteeritud vastavalt teemadele)

Kontakteeru meiega täites tagasiside vorm ja me võtame Teiega ühendust 24 h jooksul !

Looge endale konto ja liituge meie portaaliga, et kohtuda uute inimestega jaleida uusi sõpru. Täitke lihtne registreerimise vorm, mis võimaldab teil kasutada portaali võimalusi.

Sinu profiil näitab sinu isikupära. Soovitame seda täita nii palju kui võimalik, lisada pilte, kirjeldusi ning jääda loominguliseks ! Oleme kindlad, et just siis on Teil suuremad võimalused leida soovitud kaaslane või leida rohkem sõpru meie portaalist !

Oma konto seadete alt saate vaadata rahalist kontojääki ja hallata peamisi profiili seadeid.

Nautige rohkem kommunikatsioonivahendeid tellides neid eraldi juurde !

Lisades rohkem pilte oma profiilile näitate ennast nagu te olete. Me kõik teame, et on palju huvitavam ja parem vaadata inimesest pilte kui temast lugeda. Nii, et soovitame Teil julgemalt lisada endast rohkem fotosid.

Meie portaal pakub palju erinevaid teenuseid, mis võimaldab teil muuta oma profiili silmatorkavamaks ja huvitavamaks tänu millele aitab see suhelda teiste liikmete tõhusamalt.

Suhtlemine on edu võti nii tutvumises ja ka suhetes. Seega soovitame kasutada kõiki vahendeid mis aitab Teil kiiremini saavutada soovitud tulemused !

Kasutades meie portaali otsingumootoreid aitab see Teil leida ja  kohtuda õigete inimestega, kelle huvid on sarnased Teie omadega. Selleks on otsingumootoris võimalik valida just Teile sobivad parameetrid.

Leia endale ideaalne kaaslane, kellel on samad huvid sinuga ja kes soovib leida samuti kaaslast, nagu sina. Vaata profiile ja kontakteeru neist kõige sobilikumaga.

Mõned inimesed ei usu horoskoope, kuid enamik neist on siiski neist huvitatud. Seega pakume teile isiklikku iseloomu kirjeldust vastavalt sodiaagi märgile ja tänu sellele oskate teineteist ka paremini mõista.

Kui kuuleme kellegi häält, saame paremini mõista, kes see isik on. Rääkimine võimaldab meil kiiremini otsustada, kas soovite selle inimesega tulevikus edasi suhelda või mitte. Me võimaldame Teil suhelda üksteisega ilma spetsiaalseid vahendeid ja seadmeid kasutamata kuid ainsana vajate arvutit mis seda ka võimaldaks.

Live jututoas on väga põnev ja huvitav, kui jagada oma mõtteid teiste portaali kasutajatele. Vestelda saab paljude online kasutajatega ja võimaldab lisaks saada juurde palju uusi tuttavaid.

Private vestlused on nagu live suhtlus, mis võimaldab teil teineteist tundma õppida rohkem, lisaks leida rohkem ühiseid huvisid ja jagada oma soove. See on hea võimalus alustada suhtlust ilma kohtumata kui sa oled häbelik või sulle ei meeldi kohtuda liiga kiiresti.

Alustades suhtlemist kirjutades e-kirju ei ole samuti halb, kui soovite näidata oma poolehoidu või öelda Tere või hoopiski öelda, et inimene meeldib.

Saada Virtuaalseid suudlusi portaali kasutajatele kes sulle meeldivad ja vaata nende reaktsiooni. Alati on ju meeldiv saada väike kingitus või tähelepanu teistelt, seega ära ole häbelik ja saata mõned suudlused inimestele kellele sa soovid.

Alati on olemas tähtpäevi, pühasid ja sünnipäevi ja mis võiks olla parim lahendus kui saata E-kaart. Kasutage meie e-kaardi teenust, et saata neid sõbradele ja väljavalitutele ! Seal on mitmeid võimalusi kui saate tänada, vabandada, soovida õnne ja sellepärast loodame, et see teenus aitab Teid vägagi palju.

Tutvu ja loe läbi meie portaali Kasutamise tingimused olemaks kindel, et sinu edaspidine käitumine portaalis on reeglitepärane.

Jälgu uudiseid ja ole kursis milliseid muudatusi ja täiendusi oleme loonud just Teile lisaks !
Kingitused on alati parim viis välja näidata, et see inimene meeldib teile või, et te olete armunud.

Kas sul on midagi jagada, midagi mida sul ei ole enam vaja? Kas soovid midagi müüa või pakkuda teenust? Kui jah, siis see leht on teile: sisesta oma kuulutus, sirvi teiste kasutajatekuulutusi, leida midagi, mida vajad sina�ja võta ühendust omanikuga. Nii lihtne see ongi!

Do you have anything to share, something you don't need? Do you want to sell something or offer some service? If Yes then this page is for you: post your ad, browse through other ads of the type, find something you need and contact the owner. It's that simple!

Looge oma Blogi ja lisage sobivasse kategooriasse.
Nõuanded   |   Tutvustav Ülevaade   |   Privaatsus   |   Kasutamise tingimused   |   Reklaam

Kontakt   |   Abi   |   Uudised   |   Sisukaart   |   Liitumine
2012, sinule.eu    Teostus / Haldus Balthazar Invest OU